Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, Nikah ve Düğün Çiçeklerimizle Hızlı ve Güvenilir Alışverişin Adresi

AÇILIŞ&KUTLAMA - Kıbrıs Lefkoşa Çiçekçi Sepeti

Kıbrıs Lefkoşa Çiçekçilik olarak Açılış ve Kutlamalarınız için online sipariş vererek Kıbrıs'ta istediğiniz yere çiçek gönderebilirsiniz. Kıbrıs için çiçek göndermek istiyorsanız hemen sipariş verin. Online hizmet veren çiçekçilik faaliyetimiz ile girne magusa lefkoşa lefke güzelyurt iskele bölgelerine hemen sipariş verebilirsiniz. Hayatımızın her anına renk katan çiçekler, sevdiklerimizi değerli hissettirmenin de en güzel yolu. Evlerimize baharı içimize ferahlığı getiren rengarenk çiçekler, hem görüntüleri hem de mis kokularıyla hayatımıza naif bir dokunuş yapıyor. Sevdiklerinizin size ihtiyaç duyduğu her an sizin için taptaze çiçekleri onlara ulaştırıyoruz. Güzel günler geçiren arkadaşlarınıza ‘’açılış ve kutlama’’ amacıyla bir buket çiçek yollayarak sevginizi ve desteğinizi hissettirebilirsiniz. Açılış için çiçek yollamak için her zaman tercih edebileceğiniz lefkosacicekci.com, onlarca farklı çiçek aranjmanlarıyla geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Kıbrıs'ın en köklü online çiçek sipariş platformu olan lefkosa çiçekçi üzerinden siparişinizi hızlı bir şekilde verebilirsiniz

Kalbimin sahibi
Aynı Gün Teslim
9 adet 1. sınıf ithal kesme gül11 adet Ferraro Rochers çikolatakalp kutuKıbrıs Lefkoşa Çiçekçi tüm Kıbrıs'a çiçek ve premium kutu çikolata gönderir. Kktc çiçek sepeti özel günlerinizde yanınızda. Kıbrıs çiçek sepeti ile Lefkoşa, Girne, magusa sevgili çiçek, İskele, Güzelyurt, Lefke bölgelerine anınd..
2.080,00TL
Vergiler Hariç:2.080,00TL
Yucca Çiçeği
Aynı Gün Teslim
Her hareket belli bir nedene bağlanır davranış bilimlerinde. Söz konusu çiçek siparişi olunca aynı yoldan ilerleyip, tek bir düşünceye bağlı kalmadan seçimini yapanlar için. Kıbrıs Lefkoşa Çiçekçi tüm Kıbrıs'a çiçek ve premium kutu çikolata gönderir. Kktc çiçek sepeti özel günlerinizde yanınızd..
3.000,00TL
Vergiler Hariç:3.000,00TL
Sepette 4 Dal Mor Orkide
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN BİLGİLERİ4 Dal Mor OrkideSepetYeşilliklerKurdeleNot KartıNOT: Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz..
3.400,00TL
Vergiler Hariç:3.400,00TL
Sepette 4 Dal Beyaz Orkide
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN BİLGİLERİ4 Dal Beyaz OrkideSepetYeşilliklerKurdeleNot KartıNOT: Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz..
3.400,00TL
Vergiler Hariç:3.400,00TL
Seni Seviyorum Aşk
Aynı Gün Teslim
6 adet ithal gül13 adet ferraro rocher çikolatasilindir kutu- Kıbrıs Lefkoşa Çiçekçi SepetiKıbrıs Lefkoşa Çiçekçi tüm Kıbrıs'a çiçek ve premium kutu çikolata gönderir. Kktc çiçek sepeti özel günlerinizde yanınızda. kıbrıs hediye çiçek sepeti ile Lefkoşa, Girne, Gazimağusa, İskele, Güzelyurt, Lefke b..
1.690,00TL
Vergiler Hariç:1.690,00TL
Sarı Ayaklı Düğün Açılış Çelenk
Aynı Gün Teslim
Şöyle bir düşünelim, işten çıkmanız mümkün değil ama aynı zamanda sevdiğiniz birinin ya da bir iş ortağınızın açılışı, kutlaması vb. bir etkinliği var. Orada olmak isteseniz de olamayacağınız aşikar. Bu ve benzeri başka günlerde yapılacak her türdeki organizasyona çiçek gönderiminiz düşünülerek hazı..
4.000,00TL
Vergiler Hariç:4.000,00TL
Saksıda Kırmızı Antoryum
Aynı Gün Teslim
Sıcak iklimlerin bitkisi Antoryumlar, kapalı meknlara kökenlerinin sıcaklığını taşıyor. Bakımının kolaylığı, göz dolduran renkleriyle birleştiğinde her gönderim tipine uygun bir seçenek hline gelen bu şahane saksı bitkisi, zevk sahibi göndericilerin seçimi! Kıbrıs doğum günü Hediyeleri Lefkoşa ..
1.250,00TL
Vergiler Hariç:1.250,00TL
Kutuda 6 Kırmızı Gül ve 13 Çikolata
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN BİLGİLERİ6 Kırmızı Gül13 ÇikolataKutuYeşilliklerKurdeleNot KartıNOT: Kutu rengi farklılık gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz..
1.690,00TL
Vergiler Hariç:1.690,00TL
Kutuda 20 Kırmızı Gül 15 Çikolata
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN BİLGİLERİ20 Kırmızı Gül15 ÇikolataKutuYeşilliklerKurdeleNot KartıNOT: Kutu rengi farklılık gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz..
3.850,00TL
Vergiler Hariç:3.850,00TL
Kırmızı Guzmania
Aynı Gün Teslim
Renkli salon bitkilerini sevenlerin hayır diyemeyeceği, yeşil ve kırmızının en güzel birlikteliklerinden birini sunan iri yapraklarıyla gösterişli kırmızı guzmania, çiçek denilince kalıcılığı isteyenler için..Kıbrıs lefkoşa anneler günü Çiçekçi tüm Kıbrıs'a çiçek ve premium kutu çikolata gönderir. K..
1.250,00TL
Vergiler Hariç:1.250,00TL
Kırmızı Düğün ve Açılış Çelenk
Aynı Gün Teslim
Mutluluk ve aşka dair bir olayın kutlaması için kırmızı çiçeklerle hazırlanmış bir aranjmandan daha doğru bir tercih var mıdır? Kırmızı gerberaların yakan ateşini düğün, nikah gibi organizasyonlar için yapacağınız gönderimler için bu ayaklı sepet aranjmanında sizler için hazırladık.Kıbrıs Lefkoşa Çi..
4.000,00TL
Vergiler Hariç:4.000,00TL
Kalpte 21 Kırmızı Gül ve 21 Çikolata
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN BİLGİLERİ21 Kırmızı Gül21 ÇikolataKalp KutuYeşilliklerKurdeleNot KartıNOT: Kutu rengi farklılık gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz..
4.180,00TL
Vergiler Hariç:4.180,00TL
Kalpte 15 Kırmızı Gül 30 Çikolata
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN BİLGİLERİ15 Kırmızı Gül30 ÇikolataKalp KutuYeşilliklerKurdeleNot KartıNOT: Kutu rengi farklılık gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz..
3.550,00TL
Vergiler Hariç:3.550,00TL
Kalpte 11 Kırmızı Gül
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN BİLGİLERİ11 Kırmızı GülKalp KutuYeşilliklerKurdeleNot KartıNOT: Kalp Kutu rengi farklılık gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz..
2.050,00TL
Vergiler Hariç:2.050,00TL
Kalp Kutuda 20 Kırmızı Gül 23 Çikolata
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN BİLGİLERİ20 Kırmızı Gül23 ÇikolataKalp KutuYeşilliklerKurdeleNot KartıNOT: Kutu rengi farklılık gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz..
4.090,00TL
Vergiler Hariç:4.090,00TL
Kalp Kutuda 13 Kırmızı Gül 15 Çikolata
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN BİLGİLERİ13 Kırmızı Gül15 ÇikolataKalp KutuKurdeleNot KartıNOT: Kutu rengi farklılık gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz..
2.800,00TL
Vergiler Hariç:2.800,00TL
Helyum Balon
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN BİLGİLERİİstediğiniz Numaralarda Helyum Balon..
700,00TL
Vergiler Hariç:700,00TL
Glayor Ayaklı Düğün Açılış Çelenk
Aynı Gün Teslim
Çiçekler sadece insan duygularını ifade etmekle kalmaz aynı zamanda merasim veya törenlerde de madden yokluğu hissettirmez.Kıbrıs Lefkoşa Çiçekçi Sepeti Kıbrıs Lefkoşa Çiçekçi tüm Kıbrıs'a çiçek ve premium kutu çikolata gönderir. Kktc çiçek sepeti özel günlerinizde yanınızda. Kıbrıs çiçek sepet..
4.000,00TL
Vergiler Hariç:4.000,00TL
Ficus Benjamin
Aynı Gün Teslim
İç mekanların sıradanlığını bozmak ve hareket kazandırmak istediğimiz zamanlarda gözdeniz olacak. Kıbrıs Lefkoşa Çiçekçi Sepeti Kıbrıs Lefkoşa Çiçekçi tüm Kıbrıs'a çiçek ve premium kutu çikolata gönderir. Kktc çiçek sepeti özel günlerinizde yanınızda. kktc çiçek sepeti ile Lefkoşa, Girne, Gazim..
2.500,00TL
Vergiler Hariç:2.500,00TL
Düğün ve Açılış Çelenk
Aynı Gün Teslim
Hepimiz, değer verdiğimiz insanların kutlamalarını unutulmaz kılmak isteriz. Pembenin sıradışı enerjisi, adınıza oluşturulmuş şık bir gerbera sepetiyle birleşecek ve yıllarca hafızalardan silinmeyecek bir anı oluşturacak Kıbrıs Lefkoşa Çiçekçi tüm Kıbrıs'a çiçek ve premium kutu çikolata gönderir. kı..
4.000,00TL
Vergiler Hariç:4.000,00TL
Dracena Marginata
Aynı Gün Teslim
Isıya ve neme duyduğu ihtiyaç neticesinde ideal bir iç mekan bitkisi olmaya aday Dracena Marginata, aynı zamanda zarif yapraklarıyla estetik bir görüntü yakalamayı da sağlıyor. Kıbrıs Lefkoşa Çiçekçi Sepeti Kıbrıs Lefkoşa Çiçekçi tüm Kıbrıs'a çiçek ve premium kutu çikolata gönderir. Kktc çiçek ..
2.500,00TL
Vergiler Hariç:2.500,00TL
Dieffenbachia Camilla
Aynı Gün Teslim
Tropikal çiçekli bitkilerin bir cinsi olan dieffenbachia, görkemli ve uzun ömürlü bir hediye arayanların ilk seçeneklerindendir. Sevdiklerinizin yaşam alanlarına doğa dostu bir hava katmalarına vesile olacağınız bu çiçek gönderimiyle uzun yıllar sevgiyle anılacaksınız. Kıbrıs Lefkoşa Çiçekçi Sepeti&..
1.250,00TL
Vergiler Hariç:1.250,00TL
Deve Tabanı
Aynı Gün Teslim
Büyük ve ihtişamlı yapraklı çiçek sevenler için tam aradıkları bir bitkidir. Hangi köşeye koysanız, ortamın havasını hemen de değiştiriverir. Yeşilin her tonunda görselliğe doyum olmayan bir güzelliğe sahiptir.  Kıbrıs Lefkoşa Çiçekçi Sepeti Kıbrıs Lefkoşa Çiçekçi tüm Kıbrıs'a çiçek ve pre..
3.000,00TL
Vergiler Hariç:3.000,00TL
Çift Dallı Mor Orkide
Aynı Gün Teslim
Çiçek hem gösterişi hem de zarafeti aynı anda barındırır. Çiçek gönderimlerinde ikisini bir arada isteyenler için beyaz saksısı içinde, mor renkte çift dal orkide ile hazırlanmış şık aranjman.Kıbrıs lefkoşa çiçek Sepeti Kıbrıs Lefkoşa Çiçekçi tüm Kıbrıs'a çiçek ve premium kutu çikolata gönderir..
1.500,00TL
Vergiler Hariç:1.500,00TL
Çift Dallı Beyaz Orkide
Aynı Gün Teslim
Çiçekte gösteriş ve zarafeti aynı anda bulmak isteyenler için, beyazın asil ve gizemli duruşunun gösterdiği orkide tasarımıyla seramik saksı içinde şık çift dallı beyaz orkide. - kıbrıs çiçek siparişi Lefkoşa Çiçekçi Sepeti Kıbrıs Lefkoşa Çiçekçi tüm Kıbrıs'a çiçek ve premium kutu çikolata..
1.500,00TL
Vergiler Hariç:1.500,00TL
Cenaze ve Merasim Çelengi
Aynı Gün Teslim
Saflığın ve temizliğin sembolü beyaz renk kaybedilen kişinin iyi özelliklerinin vurgusunu yapar, pembe rengin sakinleştirici etkisi ise acı kaybı yaşayan insanların görsel algısını etkiler. Cenaze ve merasim çiçek gönderimleriniz için tasarlanmış pembe gerbera ve beyaz çiçeklerle hazırlanmış çelenk...
7.500,00TL
Vergiler Hariç:7.500,00TL
Beyaz Spatifilyum Çiçeği
Aynı Gün Teslim
Hemen her tür gönderimin ideali konumundaki salon bitkileri içerisinde farklı havası ile dikkat çeken, beyaz renkteki çiçeği ile gösterişli ve bulunduğu ortamda kendini hemen belli eden spatifilyum çiçek denilince canlılık arayanlar için. - Kıbrıs Lefkoşa Çiçekçi Sepeti Kıbrıs Lefkoşa Çiçe..
1.250,00TL
Vergiler Hariç:1.250,00TL
Beyaz Gerbera Düğün Açılış Çelenk
Aynı Gün Teslim
Tamamı beyaz gerberalardan oluşan bulunduğu ortama tek başına şıklık ve zarafet katan paha biçilemez anlarınız için en uygun aranjman. Kıbrıs Lefkoşa Çiçekçi tüm Kıbrıs'a çiçek ve premium kutu çikolata gönderir. Kktc çiçek sepeti özel günlerinizde yanınızda. Kıbrıs çiçek sepeti ile Lefkoşa, Gir..
4.000,00TL
Vergiler Hariç:4.000,00TL
Beyaz Düğün Açılış Çelenk
Aynı Gün Teslim
Unutulmaz anların şahidi çiçekler sadece kendi özel günleriniz değil sevdiğiniz insanların günlerine de şahit olacak. Nikah, açılış ve benzeri organizasyonlara yapacağınız çiçek gönderimleri için uygun beyaz gerberalarla hazırlanmış ayaklı sepet aranjman.Kıbrıs Lefkoşa Çiçekçi Sepeti Kıbrıs Lefkoşa ..
4.000,00TL
Vergiler Hariç:4.000,00TL
Beyaz Cenaze Çelenk
Aynı Gün Teslim
Beyaz gerberaların temsil ettiği temizlik ve saflık duygularının en güzel tasarımı olan bu çelenk tasarımı ile merasim ve cenazelerde kelimelerin yetmediği veya bittiği noktada kendinizi en zarif şekilde ifade edebilirsiniz.Kıbrıs Lefkoşa Çiçekçi Sepeti Kıbrıs Lefkoşa Çiçekçi tüm Kıbrıs'a çiçek..
4.000,00TL
Vergiler Hariç:4.000,00TL
Ayaklı Kırmızı Cenaze Çelenk
Aynı Gün Teslim
Kırmızı gerberalar rengin de katkısıyla sevgi duygusunun en güçlü karşılığı olan çiçek türlerinden biridir. Gönderim amacı ne kadar değişken olsa da insanın en temel hislerinin en güçlü ifadesini veren bu çelenk ile içinizdekini en şık haliyle dışa vurmuş olacaksınız. Kıbrıs Lefkoşa Çiçekçi Sepeti&n..
4.000,00TL
Vergiler Hariç:4.000,00TL
Ayaklı Karanfil Düğün Açılış Çelenk
Aynı Gün Teslim
Karanfiller hele de kırmızı ise farklı bir albeniye sahiptir. Bu ayaklı sepet aranjmanı içindeki karanfiller ise tanıtım, açılış gibi organizasyonlar ve başka birçok yer için yapacağınız gönderimler için farklılık arayanların tercihi olacak.Kıbrıs Lefkoşa Çiçekçi Sepeti Kıbrıs Lefkoşa Çiçekçi t..
4.000,00TL
Vergiler Hariç:4.000,00TL
Antoryum Çiçeği
Aynı Gün Teslim
Kimse kırmızının ateşine karşı koyamaz. Antoryumun kırmızısı ile yeşilin en güzel tonlarını bir araya getiren bu salon bitkisiyle aklınızdan geçen dile getiremediğiniz ne varsa en güçlü ifadesiyle hayat buluyor. Kıbrıs Lefkoşa Çiçekçi tüm Kıbrıs'a çiçek ve premium kutu çikolata gönderir. Kktc ç..
1.250,00TL
Vergiler Hariç:1.250,00TL
7 Kırmızı Gül Buketi
Aynı Gün Teslim
7 kırmızı gül buketi size özel itina ile süslenir.Yaşam döngüsünün unutulmaz zamanlarının şahidi o anı paylaşan insanlar kadar çiçeklerdir. Yıl dönümü, doğum günü ve diğer tüm özel unutulmaz, hep hatırlanacak günleriniz için doğru tercih olabilecek kırmızı güllerden oluşan ve cipsofilyalarla zenginl..
1.050,00TL
Vergiler Hariç:1.050,00TL
7 Beyaz Gül Buketi
Aynı Gün Teslim
7 beyaz gül buketi size özel itina ile süslenir.Saflığın temsili olan rengi sebebiyle her zaman gözde beyaz gülün çiçekler içindeki yeri ayrıdır. Beyaz güle eşlik eden yeşillikler ve cipsofilyalarla zarif el buketi. Kıbrıs Lefkoşa Çiçekçi tüm Kıbrıs'a çiçek ve premium kutu çikolata gönderir. Kk..
1.050,00TL
Vergiler Hariç:1.050,00TL
12 Kırmızı Gül Buketi
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN BİLGİLERİ12 Kırmızı GülBuketlikYeşilliklerKurdeleNot KartıNOT: Buketlik rengi farklılık gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz..
1.800,00TL
Vergiler Hariç:1.800,00TL
 Renkli Gerbera Sepeti
Aynı Gün Teslim
Sepet içerisinde renkli gerbera ve yeşillikler ile hazırlanmıştır.  Kıbrıs Lefkoşa Çiçekçi tüm Kıbrıs'a çiçek ve premium kutu çikolata gönderir. Kktc çiçek sepeti özel günlerinizde yanınızda. Kıbrıs çiçek sepeti ile Lefkoşa, Girne, Gazimağusa, İskele, Güzelyurt, Lefke bölgelerine kıbrıs çi..
1.400,00TL
Vergiler Hariç:1.400,00TL
Gösterilen: 1 ile 37 arası, toplam: 37 (1 Sayfa)