Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, Nikah ve Düğün Çiçeklerimizle Hızlı ve Güvenilir Alışverişin Adresi

ÇELENK ÇEŞİTLERİ - Kıbrıs Lefkoşa Çiçekçi Sepeti

Kıbrıs Çiçekçilik olarak Merasim ve Cenaze için online sipariş vererek Kıbrıs'ta istediğiniz yere çiçek gönderebilirsiniz. Kıbrıs cenaze çelenk göndermek istiyorsanız hüznünüzü sizinle paylaşıyoruz. Kıbrıs Cenaze çelenkleri özenle hazırlanıp isminiz hemen basılıp cenaze yerine gönderilmektedir. Lefkoşa cenaze çelenk , girne cenaze çelenk konusunda uzman kadromuzla mezar süsleri de yapıyoruz. Değer verdiğimiz insanların yanlarında olmak için sitemizden kolayca çelenk siparişi verebilirsiniz. Kıbrıs'ın en iyi ve en hızlı çiçek servisinden hemen yararlanabilirsiniz. Hızlı ve güvenli ödeme seçenekleriyle bir tık uzağınızda. Hayatınızın belki de en önemli anlarında Lefkoşa çiçek ailesi olarak her zaman yanınızdayız. İnsanlar düğün ve cenaze günlerinde yanlarında olup kendilerine destek olanları asla unutmazlar ve hatırlarlar. Hayatın iki farklı ucunda kolay unutulmayacak anlardır bunlar. Sevdiklerinize acı günlerinde taziye amaçlı cenaze çelengi gönderebilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız online çiçek gönderi siparişleri en kısa sürede ulaştırılacaktır. Bizler her anınızda her zaman zaman yanınızda olmaya devam ediyoruz. Bizlerin aracılığıyla taziye mesajlarınızı çelenk siparişi oluşturarak iletebilirsiniz. Teşekkürler Kıbrıs.

Sarı Ayaklı Düğün Açılış Çelenk
Aynı Gün Teslim
Şöyle bir düşünelim, işten çıkmanız mümkün değil ama aynı zamanda sevdiğiniz birinin ya da bir iş ortağınızın açılışı, kutlaması vb. bir etkinliği var. Orada olmak isteseniz de olamayacağınız aşikar. Bu ve benzeri başka günlerde yapılacak her türdeki organizasyona çiçek gönderiminiz düşünülerek hazı..
3.000,00TL
Vergiler Hariç:3.000,00TL
Kırmızı Düğün ve Açılış Çelenk
Aynı Gün Teslim
Mutluluk ve aşka dair bir olayın kutlaması için kırmızı çiçeklerle hazırlanmış bir aranjmandan daha doğru bir tercih var mıdır? Kırmızı gerberaların yakan ateşini düğün, nikah gibi organizasyonlar için yapacağınız gönderimler için bu ayaklı sepet aranjmanında sizler için hazırladık.Kıbrıs Lefkoşa Çi..
3.000,00TL
Vergiler Hariç:3.000,00TL
Kırmızı Beyaz Cenaze Çelenk
Aynı Gün Teslim
Türü fark etmeksizin renk dünyasında insan duygularını en güçlü şekilde temsil eden ikili; kırmızı ve beyaz gerberalarla hazırlanmış bu çelenk ile duygularınızı en saf şekilde ifade edebilirsiniz.kıbrıs çikolata siparişi Lefkoşa Çiçekçi tüm Kıbrıs'a çiçek ve premium kutu çikolata gönderir. Kktc çiçe..
3.000,00TL
Vergiler Hariç:3.000,00TL
Kıbrıs Cenaze Celenk
Aynı Gün Teslim
Kıbrıs'a özgü cenaze çelenk olarak tasarlanan ürünümüz, en hüzünlü anınızda yanınızda. Kıbrıs Lefkoşa Çiçek Gönder ve Sipariş Et Kıbrıs Lefkoşa Çiçekçi tüm Kıbrıs'a çiçek ve premium kutu çikolata gönderir. Kktc çiçek sepeti özel günlerinizde yanınızda. Kıbrıs çiçek sepeti ile Lefkoşa, Girn..
1.000,00TL
Vergiler Hariç:1.000,00TL
Glayor Ayaklı Düğün Açılış Çelenk
Aynı Gün Teslim
Çiçekler sadece insan duygularını ifade etmekle kalmaz aynı zamanda merasim veya törenlerde de madden yokluğu hissettirmez.Kıbrıs Lefkoşa Çiçekçi Sepeti Kıbrıs Lefkoşa Çiçekçi tüm Kıbrıs'a çiçek ve premium kutu çikolata gönderir. Kktc çiçek sepeti özel günlerinizde yanınızda. Kıbrıs çiçek sepet..
3.000,00TL
Vergiler Hariç:3.000,00TL
Düğün ve Açılış Çelenk
Aynı Gün Teslim
Hepimiz, değer verdiğimiz insanların kutlamalarını unutulmaz kılmak isteriz. Pembenin sıradışı enerjisi, adınıza oluşturulmuş şık bir gerbera sepetiyle birleşecek ve yıllarca hafızalardan silinmeyecek bir anı oluşturacak Kıbrıs Lefkoşa Çiçekçi tüm Kıbrıs'a çiçek ve premium kutu çikolata gönderir. kı..
3.000,00TL
Vergiler Hariç:3.000,00TL
Cenaze ve Merasim Çelengi
Aynı Gün Teslim
Saflığın ve temizliğin sembolü beyaz renk kaybedilen kişinin iyi özelliklerinin vurgusunu yapar, pembe rengin sakinleştirici etkisi ise acı kaybı yaşayan insanların görsel algısını etkiler. Cenaze ve merasim çiçek gönderimleriniz için tasarlanmış pembe gerbera ve beyaz çiçeklerle hazırlanmış çelenk...
5.500,00TL
Vergiler Hariç:5.500,00TL
Beyaz Gerbera Düğün Açılış Çelenk
Aynı Gün Teslim
Tamamı beyaz gerberalardan oluşan bulunduğu ortama tek başına şıklık ve zarafet katan paha biçilemez anlarınız için en uygun aranjman. Kıbrıs Lefkoşa Çiçekçi tüm Kıbrıs'a çiçek ve premium kutu çikolata gönderir. Kktc çiçek sepeti özel günlerinizde yanınızda. Kıbrıs çiçek sepeti ile Lefkoşa, Gir..
3.000,00TL
Vergiler Hariç:3.000,00TL
Beyaz Düğün Açılış Çelenk
Aynı Gün Teslim
Unutulmaz anların şahidi çiçekler sadece kendi özel günleriniz değil sevdiğiniz insanların günlerine de şahit olacak. Nikah, açılış ve benzeri organizasyonlara yapacağınız çiçek gönderimleri için uygun beyaz gerberalarla hazırlanmış ayaklı sepet aranjman.Kıbrıs Lefkoşa Çiçekçi Sepeti Kıbrıs Lefkoşa ..
3.000,00TL
Vergiler Hariç:3.000,00TL
Beyaz Cenaze Çelenk
Aynı Gün Teslim
Beyaz gerberaların temsil ettiği temizlik ve saflık duygularının en güzel tasarımı olan bu çelenk tasarımı ile merasim ve cenazelerde kelimelerin yetmediği veya bittiği noktada kendinizi en zarif şekilde ifade edebilirsiniz.Kıbrıs Lefkoşa Çiçekçi Sepeti Kıbrıs Lefkoşa Çiçekçi tüm Kıbrıs'a çiçek..
3.000,00TL
Vergiler Hariç:3.000,00TL
Ayaklı Kırmızı Cenaze Çelenk
Aynı Gün Teslim
Kırmızı gerberalar rengin de katkısıyla sevgi duygusunun en güçlü karşılığı olan çiçek türlerinden biridir. Gönderim amacı ne kadar değişken olsa da insanın en temel hislerinin en güçlü ifadesini veren bu çelenk ile içinizdekini en şık haliyle dışa vurmuş olacaksınız. Kıbrıs Lefkoşa Çiçekçi Sepeti&n..
3.000,00TL
Vergiler Hariç:3.000,00TL
Ayaklı Karanfil Düğün Açılış Çelenk
Aynı Gün Teslim
Karanfiller hele de kırmızı ise farklı bir albeniye sahiptir. Bu ayaklı sepet aranjmanı içindeki karanfiller ise tanıtım, açılış gibi organizasyonlar ve başka birçok yer için yapacağınız gönderimler için farklılık arayanların tercihi olacak.Kıbrıs Lefkoşa Çiçekçi Sepeti Kıbrıs Lefkoşa Çiçekçi t..
3.000,00TL
Vergiler Hariç:3.000,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)